המלצות מהמטיילות

קבוצת טיול-סדנת "סיפור דרך" , איטליה 2023

קבוצת טיול-סדנת "סיפור דרך" , איטליה 2023 אירה יקרה, הובלת אותנו בשקט ובבטחה למחוזות ילדותינו, למחוזות בגרותנו. עטפת אותנו בנוכחותך, במעגלי נשים, כאשר נר מאיר במרכז וקלפים פזורים במרחבים, וכל קלף מחכה לכל אחת, נושא הוא עמו מסר מיוחד.  אחזת בידינו והובלת אותנו בשפע ירוק של עיירות מקסימות, הזנת את נפשינו בארוחות גורמה מרהיבות. עת הטנו אנו אחת בעני השניה, הן מכירות אנו מעבר רחוק. סיפורים מחברים בינינו, דמעות, חיוכים וצחוק על שפתינו. הכל מלווה אותנו. ואותך אירה אהובה, נושאות אנו על כפיים, מחבקות את לבך ואומרות תודה. קבוצת טיול-סדנת "סיפור דרך" ,  איטליה 2023

עדנה יוסף

עדנה יוסף יצאתי למסע נשים בטיוליידי לקוסטה ריקה. מסע מופלא מלא בריגושים וחוויות לגן עדן עלי אדמות עם צוות מקסים ומקצועי. אירה יקרה, תודה לך על מסע מופלא, על מו ומה שאת. תודה שידעת להכיל אותי ואת חברותיי לטיול הבנו המקסימות לקוסטה ריקה. חוויתי חוויה מיוחדת במינה , זהו טיול ראשון שלי עם קבוצת נשים ובזכותך הוא לא האחרון.

אביבה

אביבה תודה על החברותא הנעימה, תודה לנשים המוכשרות, החזקות והמעזות שהעצימו אותנו, ותודה לאירה המקסימה, לעוד טיולים מהנים

בת שבע שהני

בת שבע שהני הי,  אני עדיין בהיי! תודה על המתנות הכי שוות שקיבלתי מכל אחת מכן. תודה לך אירה שאת דרכי האירה, וואו אני עדיין בחלום.

תמי ברנד

תמי ברנד חוויה נהדרת, בנות מקסימות, מעניינות ומצחיקות, כל אחת בפני עצמה ועם הייחודיות שלה. היה לי כיף להיפגש שוב עם הבנות מהצפון ולהכיר את החדשות. מאחלת לנו להמשיך ולהיפגש בבריאות איתנה ובטיולים.ולך אירה, אין אלייך פשוט, בתבונה וברגישות שניצחת על כל "המקהלה" הנפלאה הזו, ורקמת טיול ומפגשים עם נשים יוצרות ומעניינות.

אורית בן משה

אורית בן משה כל שהתקרבו הימים לנסיעה, הלכו וגברו החששות. לא הייתי בטוחה שאתאים לסוג כזה של מסע, לחבורת נשים, סוג קהל שמעולם לא הרגשתי בו נוח. מצד שני, התרגשתי ואולי בכל זאת, משהו בתוכי ידע. ואכן נוכחתי – הימים האלה, המסע, הטיול, הריטריט, עוד לא בחרתי את המילה הנכונה – היו מעל ומעבר לכל הציפיות שלי. לראשונה בחיי הייתי בין בנות יקרות שלא שפטו אותי, שלא התחרו זו בזו, שכל מה שעשו היו לחזק, להעצים, להבין, לתמוך, לחבק. לחבק. לחבק. לא הרגשתי שאני צריכה להילחם כדי שיישמע קולי, כדי שיקבלו אותי כמו שאני. כדי שיאהבו אותי. מכל אחת במעגל קיבלתי עולם ומלואו. חייבת לומר שהשהיה במחיצתכן שימשה לי גם שיעור בסבלנות, סובלנות, קבלה והכלה, חמלה. תודה נשים יקרות ומופלאות. וכמובן מורת הדרך המובילה, אירה. אישה שמצאה את ייעודה, את האלמנט שלה, להעניק מליבה הגדול, החכם, החומל, להדריך את הנשים המקסימות שהיא אוספת סביבה למקום של ריפוי, של חוזקה, של העצמה, אבל בעיקר של אהבה. אישה בעלת חזון מדהים שאפשרה לליבה הגדול להפליג למחוזות שיעניקו לנשים רבות כל כך מזור באלפי דרכים נסתרות וגלויות. אוצר גדוש המחלק מנפלאותיו לנו. הבטתי בך בדרכי ההתמודדות שלך, בסבלנות, בהפעלת שיקול הדעת. הקשבתי קשב רב לתגובות המדויקות כל כך, ליכולת שלך לנתב את דרכך ודרכנו במינונים הנכונים, באיזונים המתאימים, בשקט, בגדלות נפש ובכישרון רב. את עולם ומלואו. אין בפי דיי מילים לתאר את תחושות ההודיה, ההתרגשות והשמחה. אתן אהובות, אתן נפלאות. אתן הנשים להן חיכיתי. חיפשתי את עצמי ומצאתי אתכן!

אילנה

אילנה תודה לכל הקבוצה הנפלאה, מלאת אנרגיות חיוביות, עליזה ושמחה. יומיים מלאים בתוכן מניין וכיף. תודה לאירה המקסימה האחת והיחידה שניצחה על הכל ברגישות ובנתינה. אני אישית נהניתי מאוד. ניפגש בטיולים נוספות.

דורית הלחמי

דורית הלחמי עם אירה יצאתי בפעם הראשונה לטיול נשים בקוסטה ריקה. בדרכה הנעימה שבתה אותי כעבר מהשיחה הראשונה. אירה נעימה והעניקה לנו 12 ימים נפלאים, ברוגע, שקט והמון שלווה. אישה יפה עם חיוכים בבוקר וגם בערב, אישה עם לב רחב. עם חיבוק וליטוף שליווה אותי הדרך, יודעת להוביל ומאמינה שתדע להתקדם ולפרוח, יודעת לפרוץ גבולות ולהעניק חוויה מושלמת לכל אחת.

זוהר בן משה

זוהר בן משה חג שמח לכן ואני כבר מתגעגעת אליכן. ככה זה כשהלב פתוח לקבל ולתת אהבה. ולך אירה, מיום ליום הכרתי אותך יותר ואהבתי את מה שראיתי. תודה על טיול קסום.

באהבה רבה – קבוצת טיוליידי קוסטה ריקה 2020

בנות קבוצת טיוליידי קוסטה ריקה 2020 אירה יקרה שלנו, הוצאת אותנו לטיול בחצי השני של העולם. טיול עטוף ברוך ובאהבה איתך שהבאת מהבית. נקודות באישיותך כוללות יופי מראה ונפש, עדינות ורוך, רגישות וענווה. נקודות המתחברות לקו ארוך אחד בדמותך, קו  איתן וחזק ובד בבד גם גמיש ומתפתל. הטיול מתנהל בשלושה מסלולים מקבילים. האחד של הקבוצה ואת בראשה בשיתוף פעולה מלא עם ויקטור ואסף, בחן וברגישות. אין ספק שיחסייך הטובים עם הנפשות הפועלות תורמים רבות להצלחת הטיול. השני, של כל אחת מאתנו, בשביל האישי שלה, לרגע מתרחקת מהבית ולרגע מתקרבת אליו. השלישי הוא הפרטי שלך אירה, אותו את חווה בפעם השנייה ומחדש, מתמודדת  עם דאגות לרווחת כולנו, חששות המתגלים לך ורק לך כאשר את בלבד שלך בשעות הקטנות של הלילה, ומאחורי הקלעים. אמנם מסלולים מקבילים, אך בכולם את נוכחת, אם בארגון, אם בהקשבה, ואם בחוויה אישית. אם בטיול הקודם זרעת זרעים, הרי ששלנו הוא הניצנים והבאים יהיו הפירות. אנו בהחלט נהנות מהניצנים. נראה כי בבית חשבת על הכל. בתוך כך על הפרטים הקטנים. אלו באים לביטוי במניפה המגרשת את החום והלחות, בחולצה ובנדנה המעצימות את תחושת הביחד ומסייעות לגיבוש, במתנות בינגו קטנות המחביאות בתוכן מסרים גדולים, באלכוהול על גווניו לשם העלאת מורל ומצב רוח, בשירים אותם את מקריאה ומזקקת רגעים מחשבות ותחושות. זרועותייך קטנות ודקות אך ביכולתן לחבק חיבוק אמיתי. את אדם האוהב אדם, כל אדם באשר הוא. דמותך מוארת ונעים לנו בחברתך כמובילה וגם כאחת מאתנו. ברכת תודה על הכל, הצלחה בהמשך הדרך וחיי התחדשות ללא סוף. באהבה רבה – קבוצת טיוליידי קוסטה ריקה 2020 זהבה, זיוה, אפי, איריס, דגנית, סילבי, שרית ומילי.

בנות קבוצת טיוליידי קורפו, ספטמבר 2019

בנות קבוצת טיוליידי קורפו, ספטמבר 2019 אירה היקרה, הגענו לכאן 10 נשים אפרודיטות וקיבלת את פנינו בשדה עם חיוך ענק והתרגשות גדולה שהצליחה להדביק את כולנו. נכנסנו דרך השער לוילה וכולנו נעמדנו בהשתאות מול המראה הקסום של הבית שלנו לחמישה ימים. כל יום שעבר הצלחת להפתיע אותנו בחוויות והפתעות מיוחדות גם אם זה אומר לשנות את הוכנית המקורית. הצלחת לגבש קבוצה של נשים בדרכך הנעימה ובסובלנות והכלת את כולנו. רוצות להודות לך ולאחל לך המון הצלחה, אנו בטוחות שתמשיכי ליצור טיולים וחוויות לעוד הרבה אפרודיטות ולכבוש את האי קורפו. תודה על הכל, אוהבות אותך, ניפגש בעוד טיולים.

לינדה אטיאס

לינדה אטיאס אירה אירוש אהובה, אני רוצה להודות לך ממש להודות על טיול מקסים, מלא תוכן  וניצול של כל יום במלואו, מלא בנופים מדהימים וקסומים, בחוויות ייחודיות שרק איתך אפשר ככה לחוות ולהיות. את מאפשרת, ותומכת ברגישות אין קץ, עם תשומת  לכל אחת מהקבוצה ושמה דגש על מה שנכון. זה לא הטיול הראשון שלי איתך את יודעת ואני שמחה ובוחרת בך כל פעם מחדש,להתראות בטיוליידי הבא לינדה

לינדה אטיאס

לינדה אטיאס בנות יקרות, חוץ מכל התודות לאירה המהממת שברור שגם לה אני מודה מאוד, אני מודה לכל אחת מכן באמת, שהוסיפה את התבלים המיוחד שלה להצלחה הסוחפת של הטיול. נשיקות לכולן!

אסתי

אסתי הי בנות, תודה לכל אחת מכן שגרמה לי לחייך, לצחוק ולשמוח. תודה לאירה המקסימה שנתנה לכל אחת מאיתנו תשומת לב בדרכה המיוחדת. אשמח להיפגש עימכן בטיולים הבאים, שאפו על הטיול המושקע ושנדע רק שמחות והנאות!

מרסל נחום

מרסל נחום אירה היקרה, היה טיול מושלם. נהניתי מכל רגע. היה מרגש, היה יפה, והיה מוצלח מאד. את היית מקסימה, מכילה ועוזרת לכולן, אין עלייך.

שרה

שרה תודה לכן נשים יקרות, על היותכן שותפות פעילות לחוויה שעברתי, ולך אירה – תודה על מה שאת ואיך שאת!

אילנה

אילנה אירה יקרה,לקראת שבת אני רוצה להודות לך על טיול באמת מושלם בשבילי. אני חושבת שהניהול שלך תרם כל כך הרבה לחוויה החיובית שלי. את היית שם בשביל כולנו באותה המידה, דואגת שהדברים תמיד יהיו לשביעות רצוננו, מנסה לענות על כל משאלה ומשאלה. לעולם לא אומרת לא, מנסה להגשים כל רצון שהבענו.זה לא מובן מאליו. אני בטוח שלא רגילה לקבל כזה יחס והתחשבות ברצונות שלי.ידעת לתת תשומת לב לכל אחת, צורת הדיבור שלך, המילים שאת אומרת, יש לך יחסי אנוש מצויינים, לא מרגישים שאת כל הזמן עובדת, את עושה את שני הדברים במקביל בחינניות רכה ונעימה.שבת שלום אירה יקרה ונשיקות,

אילנה בר זאב

אילנה בר זאב אירה והבנות היקרות, תודה על טיול מושלם. תודה לך אירה על העזרה והנתינה ביום הראשון של הטיול, עברתי חוויה לא קלה כמו שאת יודעת ולא עזבת אותי לרגע. תודה כלן בנות על האיכפתיות, מודה לכל אחת ואחת מכן, מדהימות, מכילות, מקסימות, היה כיף ומושלם.

יעל סמגה

יעל סגמה אירה,  רציתי להודות לך על סופ"ש מופלא של טיול מדהים למצפה רמון. היינו קבוצת נשים בשלל צבעים מהצפון ועד הדרום, שהתחברה בזכותך לתוך הנופים הפראיים. כבר בתחילת הטיול יתרת אווירה נינוחה ונעימה, כמו כן שמחתי להכיר איש מיוח, המדריך רסאן פארס, בעל ידע רב, מקסים, חכם ונעים הליכות. העשרת אותי בידע שחל, אין ספק שזכינו לחוויה מהנה ומיוחדת .

שרה רובין

אילנה  אירה יקרה,התאהבתי בך כבר לפני שנה, אנחנו בסוף הטיול המהמםהטיול של החיים שלי.אירה יקרה למרות האבל על מות אביך,  תפקדת באופן מהמם, בעדינות וברכות שיש בך, הגעת לכל אחת מאיתנו למרות השוני בינינו והצלחת לחבר אותנו.חיברת אותנו בריקודים, חיברת אותנו עם הקלפים.והתחברנו גם בזכות הטבע שבו טיילנו- קוסטה ריקה.מאחלת לי ולכל אחת כאן עוד הרבה טיולים ואירה מהממת.

אירית

אירית היה לי כיף גדול לטייל עם אירה, מפנקת, רגישה ומקדישה זמן תשומת לב לכל פרט. הקבוצה הייתה מקסימה וזורמת. יומיים של סיפורים וחוויות עם נשים מעניינות.

אילנה ינאי

אילנה ינאי הי יקרות,  כבר מתגעגעת אליכן. קבותה כזאת מטריפה לא הייתה לי הרבה זמן!! תודה על אחת החוויות היותר מעצימות שהיו לי בחיי, אוהבת את כולכן.

שרון

שרון רציתי להגיד שאת אישה מדהימה ונדירה. הטיול היה מאורגן למופת. רק לך יש את היכול לאגד סביבך כל כל הרבה נשים חזקות ומופלאות שהולכות איתך בדרך שאת סללת, מחכה לטיול הבא.

והנה מה שכתבה אחת המטיילות לבתה כשתיארה לה את מה שהיא עוברת בטיול: …..

חבל על הזמן כמה שאנחנו נהנות, התחברנו ממש, יש המון פתיחות וחיבורים ופירגונים, הפכנו כולנו לאחיות.
אתמול בקבלת שבת, אירה, המדריכה , עשתה לנו דינמיקה עם קלפים, כל אחת בחרה קלף (קלפי אימון) והיתה צריכה למצוא בת זוג לתרגיל הראשון. 
בחורה אחת טסה אלי לתפוס אותי ואמרה לי אני רציתי לתפוס אותך לפני שייקחו לי אותך. הייתי בהלם, היא גרמה לי להרגיש שאני כל כך מיוחדת שכולן יעוטו עלי ושהיא מרגישה שהיא תצטרך להילחם עלי.
זה כמה אהבה שאני מקבלת כאן.
הטיול הזה פשוט מושלם מכל הבחינות שעולות על הדעת. יש פה הכל… גם פרטנריות נהדרות, גם מדריכה מקסימה, גם מקומות יפים, גם מלונות מפנקים.
פאן לנו במקסימום. ♥️♥️♥️
כולנו פה באותו ראש!! זה פשוט יוצא מגדר הרגיל
אני עוברת פה תהליך יפה של להיות חלק מקבוצה, להרגיש שייכת, ממש כאילו כולנו אחיות ואני חלק מהמשפחה. שווה בין שוות.
דילוג לתוכן