צפון יוון

"קסם ההרים" –  טיול נשים של טבע ותרבות בין כפרי זגוריה.

צפון יוון

אם חשבתן שיוון היא רק איים שטופי שמש, אני מזמינה אתכן לצאת לטיול שיחשוף אתכן לפנינים היפות של יוון ההררית. אתן עומדות להתעלף מהיופי של אחד המחוזות המרהיבים המרשימים ביותר ביוון, ואחד הדרמטיים ביותר באירופה. קניוני סלע, רכסי הרים, נחלי מים בצבעי טורקיז ונהרות שוצפים, גשרי אבן עתיקים, כפרים שמשמרים מסורות עתיקות ואורח חיים שנדמה שעצר בהם הזמן.

בתוכנית שלי לצפון יוון ההררית נשלב מסלולי הליכה וטיולי טבע קצרים, נסיעות בכבישי נוף מתפתלים, אוכל נהדר וטעימות מתרבות מרתקת. אתן תתפלאו למה לא הגעתן לפה קודם.

בטיולים שלי נגיע למלונות בוטיק מיוחדים, המנוהלים לרוב באופן אישי ומשפחתי, בעלי מראה כפרי וציורי. המלונות הללו אינם מציעים אירוח מסחרי, מכיוון שיש בהם מספר קטן של חדרים. הדבר מאפשר לי לצאת עם קבוצה קטנה ואינטימית (12-16 מטיילות) ולסגור בבית המלון אירוח בלעדי לקבוצה שלי, מה שהופך את השהות בו לנעימה ומוסיף לתחושה הביתית.

להשלמת החוויה נסיים את הטיול שלנו בסלוניקי – עיר ים תיכונית, בעלת דופק חיים פועם ללא הפסקה, ויש בה הכל: אזורי בילוי שוקקי חיים עד השעות הקטנות של הלילה, טברנות בכל פינה שמהן עולה צלילי הבוזוקי, אוכל ברמה גבוהה, בתי קפה ושלל חנויות המציעות שופינג בכל הרמות.

טיול לצפון יוון הוא טיול ליעד ייחודי, מצד אחד קרוב ונגיש, מצד שני, אינו חרוש כמו מחוזות כפריים באירופה המערבית ואינו נופל מהם ביופיו ובעוצמתו.

הרשמי כאן לקבלת פרטים על הטיול הקרוב

דילוג לתוכן